Prohlášení o přístupnosti

www.sweb.cz/historie.atari

Tyto webové stránky jsou vytvořeny s ohledem na maximální funkčnost a přístupnost obsahu pro všechny návštěvníky bez rozdílu. Splňují všechny důležité zásady přístupnosti webu podle metodiky WCAG 1.0 a zásad projektu Blind Friendly Web (Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých.)

Struktura layoutu i obsahu stránek je vytvořena validním HTML 4.01 Strict, vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné i pro alternativní prohlížeče.

Součástí webových stránek je kaskádový styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetových prohlížečů.

Ze své podstaty nejsou vždy přístupné informace na stránce Výsledek vyhledávání. Tyto informace jsou poskytovány serverem FreeFind.com

Při prohlížení stránek bezbariérovým přístupem je možné přeskočit navigaci a přemístit se přímo na hlavní obsah stránky.

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte prosím technického správce webu.